Rögzítés Sinkor X burkolatához való ragasztáshoz
Nem tudja a rögzítést/tartót a burkolatában semmivel sem megfogni, mert a burkolat belsejében csak sima falak vannak? Például a Juwel RIO akvárium szett esetében, amikor egy már telepített világításhoz szeretne világítást hozzáadni? Ezekre a célokra készítettük el ezt a tartót.
Telepítési útmutató
- Zsírtalanítsa azt a felületet, amelyre a tartót ragasztani fogja (a zsírtalanító nem része a csomagnak)
- Ragasztja a műanyag rögzítőelemet az akvárium falához/üvegéhez, és várja meg, amíg megszárad (használhat akváriumi szilikont vagy erősebb ragasztókat - ezek nem részei a csomagnak)
- Telepítse a világítást a ragasztott tartókba
A rögzítés előnye, hogy a világítást bármikor egyszerűen eltávolíthatja (például karbantartáskor), és újra telepítheti.
A világítás ezekkel a tartókkal akár 24 cm-rel is meghosszabbítható (például egy 99 cm hosszú világítást akár 123 cm hosszú akváriumba is elhelyezhet).

Iratkozzon fel a hírlevélre