INVITAL FishGuard akváriumhoz 120 cm hosszúságig

Márka INVITAL
Termék kódja INZ11590
7 280 Ft Áfá-val
3 - 7 nap
  • Várható kézbesítés: 6.2.2026
  • Szállítás díja: 1 590 Ft
points Vásárlással szerez
23 pontot
Termék leírása

INVITAL FishGuard akváriumhoz 120 cm hosszúságig

INVITAL Fishguard  egy hatékony aktív védelmet nyújt a nyitott akváriumok számára, amely megakadályozza a halak kijutását vagy idegen tárgyak vízbe esését. A háló kiváló minőségű és tartós anyagból készült, amely nem akadályozza a fény áthaladását, és nem korlátozza a víz párolgását. A csomag tartalmaz egy teljes szerelési készletet a könnyű és biztonságos rögzítéshez az akvárium szélére.

Jellemzők

  • Maximális biztonság - az INVITAL Fishguard védőburkolat megbízhatóan védi az akváriumot a halak kijutásától, és egyben megóvja a vízfelszínt a berendezések, dekorációk vagy más tárgyak vízbe esésétől.
  • Magnetikus zár - a mágneses konstrukciónak köszönhetően a védőháló könnyen rögzíthető bármilyen négyzet alakú akvárium szélére, ahol szilárdan a helyén marad bonyolult telepítés nélkül.
  • Teljesen állítható - a háló úgy van tervezve, hogy könnyen beállítható legyen a kívánt méretre. Ennek köszönhetően könnyen alkalmazkodik az akváriumok különböző hosszúságaihoz és szélességeihez.

A háló telepítése

A háló telepítése nagyon egyszerű, és még egy teljes kezdő is meg tudja csinálni. Minden szükséges alkatrész a csomagban található, az egyes alkatrészek hosszának módosításához csak ollóra van szükség.

  • 1 Először ragassza fel a mágneses szalagot az akváriumra. Ez egy barna szalag, amelynek az egyik oldalán ragasztó van. A sarkoknál vágja le, hogy pontosan kövesse az akvárium felső szélét.
  • 2 Ugyanígy rögzítse a második mágneses szalag részt (a kiemelkedő részekkel - a kiemelkedéseknek felfelé kell nézniük) a felkészített alapra. Vágja le ennek a szalagnak a sarkait, hogy pontosan kövesse az akvárium felső szélét.
  • 3 Most helyezze a védőhálót a felkészített felső szélére, amennyire csak lehet, feszítve, hogy ne hajoljon meg később. Ezután rögzítse a hálót fekete szalaggal, amely belekapaszkodik a kiemelkedő mágneses szalag részbe. Ezt is vágja le rendesen.
  • 4 Az utolsó lépés a sarkok rögzítése műanyag tartókkal. Ezeket fokozatosan telepítjük a sarkokba a fekete szalagra.

Mi a teendő, ha nincs elég széles az akvárium széle?

Ha olyan akváriuma van, amelynek széle vékonyabb, mint 6 mm, a mágneses szalagokat az akvárium külső falának széle alá is telepítheti. Ebben az esetben számolnia kell a telepítéshez szükséges háló hosszának növekedésével, és azzal is, hogy nem lehet használni a rögzítő tartókat. A telepítési folyamat szinte ugyanaz, de a háló négy pontban lesz rögzítve a teljes kerület helyett.

Vélemények
0 értékelés
Megvásárolta 1 + vásárló

Játszani és nálunk vásárolni megéri