Axial Capra 1.9 4WS 1:10 RTR červená
Jellemzők:
A mindkét tengelyt vezérlő crawler és a 4WS összkerékhajtású RC modell, a Capra 1.9 4WS 1:10 Unlimited Trail Buggy. Éld át a valódi sziklamászást a Capra autóval. Hihetetlen ereje van a nagy áttételnek köszönhetően, és kivételes hasmagassága van a portál tengelyeknek.
Az RC autó Axial Capra 1.9 Unlimited Trail Buggy sziklás terepre és versenyszerű mászásra készült. A modell teljesen összeszerelt és készen áll a használatra. A vezérléshez egy 3-csatornás Spektrum DX3 RC készlet tartozik, 2,4GHz-es frekvencián. A modell alapvető jellemzői közé tartozik a nagy hasmagasság a portál tengelyekkel, vezérelt első és hátsó tengely a maximális manőverezhetőség érdekében. A Spektrum™ DX3™ távirányító harmadik csatornájának gombjával öt pozícióban vezérelheti a hátsó tengelyt. Realisztikus csőkarosszéria dizájn, teljes fém áttételek és golyóscsapágyak, 4-pontos felfüggesztés és portál tengelyek. Licencelt Raceline kerekek Nitto Trail Grappler 1.9 M/T gumikal.
A sziklamászás teljesítményét egy 540-es, 35 menetes, egyirányú motor biztosítja, amely megfelelően áttételezett 37:1 arányban. A tengelyek 4-pontos felfüggesztéssel rendelkeznek, és alumínium lengéscsillapítók biztosítják a felfüggesztést, amelyek hosszú úton működnek, a központi áttételből CVD tengelyek vezetnek a tengelyekhez.
A Capra™ 1.9 4WS Unlimited Trail Buggy csőkarosszériája nagyon realisztikus megjelenésű Rock Crawler Buggy, és optimalizálva van a maximális felfüggesztés és a gumik tapadása érdekében. A Currie F9 portál tengelyek akár 45°-os kormányzási szöget biztosítanak, nagyobb hasmagassággal. Mindkét tengely fém áttételekkel van felszerelve, amelyek sima működést biztosítanak a hatékony és tartós hajtásrendszerhez. Minden csukló és felfüggesztési pont rozsdamentes acélból készült, és pontos, tartós felfüggesztési pontokkal rendelkezik.
A mellékelt Spektrum™ DX3™ távirányító exkluzív DSMR® technológiával van felszerelve, amely kiváló hatótávolságot, gyors reakciót és zavarás elleni védelmet biztosít. Teljes mértékben kompatibilis a Smart telemetria lehetőségeivel, amelyet a Spektrum™ Firma™ 2-in-1 40A Smart vevőegység és szabályozó biztosít. A Spektrum™ Smart LiPol akkumulátorral a modell akkumulátorának kapacitását a távirányító LED feszültségjelzőjén követheti. Az elektronika víz- és porálló. Opcionálisan beállíthatja a Dig funkciót (a hátsó tengely blokkolása), amely gyárilag le van tiltva (a DIG használatához 4-csatornás távirányítóra van szükség, és mikroservót kell hozzáadni az autóhoz).
A Capra™ 1.9 4WS Unlimited Trail Buggy nagyobb, licencelt Nitto Trail Grappler M/T gumikat kapott, amelyek növelik a hasmagasságot, és szélesebb felületet kínálnak a nagyobb tapadás érdekében. A gumik licencelt Raceline kerekekre vannak szerelve, 3-darabos Beadlock szerelési rendszerrel a gumiabroncs ragasztás nélküli egyszerű cseréjéhez.
A Axial Capra 1.9 4WS 1:10 Unlimited Trail Buggy RC modell kulcsfontosságú jellemzői
- Vezérelt első és hátsó tengely
- Működő áttétel tuning Dig funkcióval (gyárilag nem működik)
- Currie F9 portál tengelyek, amelyek növelik a differenciálház hasmagasságát
- Központi áttétel és portál tengelyek acél fogaskerekekkel
- Csőváz konstrukció a jármű realisztikus megjelenéséért
- Minden forgó pont golyós csapágyakkal rozsdamentes acélból
- Tartalmaz háromrészes licencelt Beadlock Raceline kerekeket és Nitto Trail Grappler 1.9 M/T gumikat
- Állítható eloxált alumínium olajlengéscsillapítók hosszú úttal
- Tartós fém kormányrudak
- Tökéletesen hangolt felfüggesztési geometria
- Erős 540-as motor, 35T, megnövelt hűtőnyílásokkal
- 3-csatornás Spektrum™ DX3™ RC készlet
- Az első és hátsó tengelyt Spektrum™ S614 Metal-Gear szervó hajtja
ELŐRE ÉS HÁTRA VEZÉRLETT TENGELY
Az Axial® tervezői a modellre két vezérelt tengelyt telepítettek, hogy maximális manőverezhetőséget biztosítsanak. Az autó így négykerékhajtású, és rendelkezik 4WS (4 Wheel Steering) rendszerrel, amely számos lehetőséget kínál az autó irányítására. A Spektrum™ DX3™ távirányító harmadik csatornájának kétállású gombjával öt pozícióban vezérelheti a hátsó tengelyt: 0 (kerekek egyenesen), 50% vagy 100%, balra és jobbra.
Ha szeretne kísérletezni, és saját keverékeket választani a hátsó tengely arányos irányításához, programozható kormányos Spektrum távirányítóra lesz szüksége, például DX5C-re.
TUNING DIG FUNKCIÓ
A Capra™ 1.9 4WS Unlimited Trail Buggy működő áttétele lehetőséget kínál a választható Dig funkcióra, amely gyárilag nincs aktiválva. Ezzel a funkcióval távolról, a távirányítón keresztül lekapcsolhatja és csatlakoztathatja a hátsó tengelyt. A hátsó tengely így vagy hajtott, vagy blokkolt, és a kerekek nem forognak. A hátsó kerekek blokkolásával radikálisan növelheti a fordulási sugárát, és a modellt szinte a helyén forgathatja. A DIG funkciót különösen meredek lejtőkön értékelni fogja, mivel csökkenti a modell felborulásának kockázatát.
A Dig funkció használatához másik távirányító (Spektrum, legalább 4 csatornás) és SX108 mikroservó (ez a szervó speciális ellenállásos servo-saverrel rendelkezik, más szervó nem használható) szükséges. A tuning szervó telepítésekor használja a modell csomagjában található szervótartót, és távolítsa el a rögzítő betétet a hajtómű belsejéből.
LICENCELT CURRIE F9 PORTÁLTENGELYEK
A modell új Currie F9 portál tengelyekkel rendelkezik, amelyek növelik a hasmagasságot, és kiváló áttételi arányt biztosítanak 7,39:1. A házban golyóscsapágyak és fém áttételek találhatók.
CSŐVÁZ KERET
A makett csővázának és a 4-pontos felfüggesztésnek a konstrukciója nagyon realisztikus megjelenést biztosít, és segíti a buggy-t a sziklák leküzdésében. Ezenkívül optimalizálva van a lehető legnagyobb felfüggesztés érdekében, és szabadságot biztosít a nagy kerekek mozgásához.
KÉT FÉM ÁTTÉTELŰ SZERVÓ
A Capra™ 1.9 4WS Unlimited Trail Buggy mindkét tengelye Spektrum™ S614 Metal-Gear szervóval van felszerelve a kormányzás vezérléséhez az első és hátsó tengelyen.
ALUMÍNIUM LENGÉSCSILLAPÍTÓK HOSSZÚ ÚTTAL
Az olajlengéscsillapítók új dizájnnal rendelkeznek, eloxált, menetes testtel és egy rugóval. A kiemelkedően nagy dugattyúátmérő jobb és pontosabb lengéscsillapító működést jelent. A légszelep segít eltávolítani a levegőt gyors összenyomáskor. A lengéscsillapítók rugóinak előfeszítése a lengéscsillapítón található anyával állítható, az optimális keménységet az olaj viszkozitásának megváltoztatásával érheti el.
FÉM ÁTTÉTELEK A DIFERENCIÁLISOKBAN
Mindkét tengely fém áttételekkel van felszerelve, amelyek sima működést és hatékony, tartós hajtásrendszert biztosítanak. Minden tengelyt külön szervó irányít, és a kormányzás akár 45°-os szögig is elforgatható.
ROZSDAMENTES ACÉL GOLYÓS CSAPÁGYAK
A szilárd és pontos kormányzást 6 mm-es rozsdamentes acélcsövekből készült rudak biztosítják, robusztus műanyag végződésekkel a rozsdamentes acél golyós csapágyakhoz.
3-DARABOS BEADLOCK KEREKEK
A licencelt Raceline kerekek 3-darabos Beadlock konstrukcióval rendelkeznek, amely lehetővé teszi a gumik egyszerű eltávolítását és cseréjét ragasztás nélkül.
NAGYOBB NITTO TRAIL GRAPPLER KEREKEK
A Capra™ 1.9 4WS Unlimited Trail Buggy licencelt 4.75 Nitto Trail Grappler M/T 1.9 gumikat kapott az SCX10™ III-ból. Ezek a nagyobb gumik növelik a hasmagasságot, és szélesebb tapadási felületet kínálnak a nagyobb tapadás érdekében.
KÉSZEN A HASZNÁLATRA
A Capra™ 1.9 4WS Unlimited Trail Buggy készlet teljesen összeszerelt és készen áll a használatra. Tartalmazza a Spektrum DX3 távirányítót, a vevő/szabályozó kombo egységet, a motort, két kormányzási szervót és AA elemeket a távirányítóhoz. Minden, amire szüksége van, az egy hajtó akkumulátor és egy töltő.
FUNKCIONÁLIS MEGÖNTÉS
A karosszéria tetejére szerelt LED lámpa segít megvilágítani az utat az éjszakai kirándulások során. A LED fénycsík és két elülső LED lámpa a csomag része.
RC távirányító Spektrum DX3 2.4GHz DSMR
Az új RC távirányító Spektrum DX3 3 csatornával rendelkezik, és kompatibilis a telemetriával Spektrum Smart. Kiváló hatótávolság, szuper gyors reakció és magas zavarás elleni védelem az exkluzív Spektrum DSMR technológiának köszönhetően. Gyors beállítás a szükséges paraméterekhez.
- LED jelzés a hajtó Smart akkumulátorok állapotáról a modellben
- Visszafordítás, kitérés és a 3. csatorna funkció beállításának lehetősége
- Gáz és kormány csatorna trim
- A gázkorlátozó segítségével korlátozhatja a modell maximális sebességét a gyerekek számára
- Ergonomikus, könnyű
- Habos kormánykerék a kényelmes fogás érdekében
VEVŐEGYSÉG SZABÁLYOZÓVAL SPEKTRUM™ FIRMA™ SMART 40A
A Firma™ Smart 40A integrált vevőegységgel és DX3™ távirányítóval rendelkező szabályozóval kihasználhatja a telemetria és az exkluzív Spektrum™ Smart technológia előnyeit. Telepítse a Spektrum Smart LiPol akkumulátort, hogy nyomon követhesse az akkumulátor állapotát a távirányító feszültségszint jelzőjén.
* A vízállósági specifikációval kapcsolatos információkat a használati útmutatóban találja. Tippek és trükkök a nedves környezetben való működéshez a blogban találhatók.
A csomag tartalma:
A csomag tartalmazza a teljesen összeszerelt Axial Capra 1.9 Unlimited Trail Buggy RC modellt 1:10 méretarányban, LED világítással és alkatrészekkel: Axial 540 35T egyirányú motor, Spektrum egyirányú 40A Firma szabályozó vevőegységgel, 2 db Spektrum S614 MG WP 23T szervó. Spektrum DX3 DSMR távirányító és 4 db AA elem a távirányítóhoz. Kerék kulcs, DIG funkcióhoz tuning szervó tartó, beleértve a szervó-saver részét. Használati útmutató szlovák nyelven, angol, német, francia, olasz kézikönyv.
Ajánljuk megvásárolni:
A modell működtetéséhez szükséges egy 2-3S LiPo hajtó akkumulátor és megfelelő töltő a hajtó akkumulátorhoz.
Ajánlott akkumulátorok
Akkumulátor tároló a "short" LiPo akkumulátorok számára készült, 96 mm hosszúságú. A telepítési mód miatt ajánljuk az akkumulátort, amelynek már ki van vezetve a kábele a sarokban. A dugós akkumulátorok módosítást igényelnének a helyzetben, ezért ezt nem ajánljuk!
- Smart G2 LiPo akkumulátor Spektrum G2 11.1V 1300mAh 30C IC3
- Smart G2 LiPo akkumulátor Spektrum G2 11.1V 3400mAh 30C IC3
Ajánlott töltők a Spektrum Smart akkumulátorokhoz
A Spektrum Smart töltők tölthetők Smart és Smart G2 akkumulátorokkal, valamint hagyományos akkumulátorokkal is. A korábban forgalmazott Smart töltők frissítés után szintén támogatják a Smart G2-t.
- USB-C Spektrum Smart S100 töltő egy kimenettel 1x100W.
- Hálózati töltő Spektrum Smart G2 S155 1x55W AC egy kimenettel 55W.
- Hálózati töltő Spektrum Smart S1100 egy kimenettel 1x100W.
- Hálózati töltő Spektrum Smart S2100 két kimenettel 2x 100 W.
- Hálózati töltő Spektrum Smart S1100 egy kimenettel 1x200W.
- Hálózati töltő Spektrum Smart S2100 két kimenettel 2x 200 W.
Ajánlott töltők hagyományos LiPo és NiMH akkumulátorokhoz
Ha úgy dönt, hogy a modellt hagyományos LiPo és NiMH akkumulátorokkal üzemelteti, használhat univerzális töltőket, amelyek teljesítménye legalább 50 W.
- Dynamite Prophet Sport töltő egy kimenettel 50 W
- Robitronic Expert LD 80 AC/DC töltő egy kimenettel 80 W + EC3 töltőkábel
Ajánlott tuning alkatrészek:
- Távirányító a DIG funkcióhoz és a hátsó tengely arányos irányításához: Spektrum DX6C DSMR + 4x AA elem a távirányítóhoz EM-B1320
- DIG funkció szervó: SX108 Micro MG
Szállító táska
Szállítsa az RC modellt kényelmesen és biztonságosan a Robitronic szállító táskában. A táska légmentes, és rugalmas széle van, amely a modellhez igazítható. A tépőzáras pántnak köszönhetően a modell könnyen szállítható. A szintetikus anyag szükség esetén könnyen tisztítható vízzel vagy szappanos vízzel.
Modellek világítása
A lélegzetelállító megjelenés érdekében ajánljuk a modell LED világítással való felszerelését. Ha a modell már tartalmaz alap világítást, bővítheti, javíthatja vagy módosíthatja azt saját igényei szerint.
- Világító készlet Axial LED világítás Night Visions System
Fejlett rendszer elülső LED (intenzíven világít előre haladáskor), féklámpák (intenzíven világít fékezéskor), indexlámpák (villognak, amikor egy adott irányba kanyarodik) és kiegészítő diódák (például fénycsíknak). Lehetőség további hat világítási kör csatlakoztatására. - Axial LED vezérlőegység, 3-portos
Vezérlőegység, amely lehetővé teszi három állandóan világító LED diódás köteg csatlakoztatását. A csomag nem tartalmaz diódákat – azokat saját igényei szerint választhatja ki a tartozékok között.
Alapvető működési tartozékok
A RC autó normál működéséhez szüksége van gumiabroncs ragasztóra, csavar ragasztóra, szerszámkészletre és szilikon olajra a lengéscsillapítókhoz. A kínálatunkból ajánljuk a megfizethető RC autók szerszámkészletét.
A gumiabroncs ragasztó a gumikat a kerékfelnire ragasztja. Mindig biztosítani kell, hogy a gumiabroncs az egész kerületén szorosan ragasztva legyen a kerékfelnire! Ha a gumiabroncs nem ragasztva van az egész kerületén, az elszakadhat. A gumiabroncs ragasztó speciális összetételű, amely képes ragasztani olyan anyagokat, mint a gumi vagy nylon, és a megszilárdulás után rugalmas marad. A kínálatunkból ajánljuk a Robitronic Tire Glue ragasztót.
Időnként szükséges a modell lengéscsillapítóiba szilikon olajat tölteni, és az áttételek olaját cserélni. A normál működés során csak csekély szilikon olaj szivárog a lengéscsillapítók dugattyúin. Ha a lengéscsillapítók dugattyúinak felülete vagy a tömítés állapota rossz, az olajszivárgás jelentős lehet. Ezekre az esetekre javító készletek vagy egyes alkatrészek állnak rendelkezésre.
A normál karbantartáshoz szükséges a csavar ragasztó. A fém anyagba (pl. motor csavarok, fogaskerék szervó) csavarozott csavarokat ezzel a ragasztóval kell biztosítani a meglazulás ellen.
Akkumulátor védőburkolatok
A védőburkolatok a szállítás és az akkumulátorok töltésével kapcsolatos kockázatok csökkentésére szolgálnak. A LiPo akkumulátorok képesek, kis méretük és alacsony súlyuk mellett, magas kisütési áramokat biztosítani, és nagy kapacitással rendelkeznek a hosszú üzemidő érdekében. Ezzel szemben a LiPo akkumulátorok különösen érzékenyek a mechanikai sérülésekre.

Iratkozzon fel a hírlevélre