E-flite Ultrix 0.6m BNF Basic
E-flite Ultrix 0.6m BNF Basic
99 690 Ft
78 500 Ft nincs ÁFA
Kiszállítás 48 órán belül (Önnél 17.06.)
-5%

E-flite Ultrix 0.6m BNF Basic

Az E-flite Ultrix 0,6 m-es repülőgép RC modellje egyedülálló repülési képességekkel rendelkezik, és ismeri a sportrepülést, az alapvető és még az agresszív 3D akrobatikát is! Új…
Az E-flite Ultrix 0,6 m-es repülőgép RC modellje egyedülálló repülési képességekkel rendelkezik, és…
-5 % (Megspórolja 5 190 Ft)
99 690 Ft
104 880 Ft
78 500 Ft ÁFA nélkül
Kiszállítás 48 órán belül

A 17.06.2026 csomagautomata.tól 1 010 Ft (DPD, Packeta, GLS...)

A 17.06.2026 házhoz szállítástól 1 590 Ft (DPD, GLS...)

Lehetőség a termék visszaküldésének meghosszabbítására akár do 30 dní

Biztonságos vásárlási lehetőség a kifizetések révén Biztonságos online fizetések

Termék leírása

Jellemzők:

RC repülőmodell E-flite Ultrix 0,6 m szárnyfesztávolsággal a kisebb Ultrix modell nagyobb verziója. Egyedi repülési képességekkel rendelkezik, sportrepülésre, alapvető és akár agresszív 3D akrobáciára is képes! Az EPP-ből készült új szárnykoncepció, két kefe nélküli motorral, nagyon alacsony súllyal és Spektrum elektronikával extrém repülési élményeket nyújt.

A repülés során biztosan nem fog unatkozni az Ultrix modellel, a delta szárny rugalmas, ütésálló EPP anyagból készült, a modell teljesen kész és készen áll a Spektrum adóval való párosításra. A csomag nem tartalmaz akkumulátort, a modellhez LiPol 3S 11.1V 800–850mAh akkumulátort kell beszerezni IC2 csatlakozóval. A modellt elevonokkal irányítják, mint a standard delta szárny, de ehhez motorirányítást is hozzáadnak. Ez a konfiguráció sokkal nagyobb pilóta lehetőségeket kínál, így repülhet fordulókat, átfordulásokat, fejjel lefelé, és ehhez motorfordulatokkal körbefordulhat. Az Ultrix ezért könnyen képes vízszintesen fordulni például a helyén, és azonnal egyenesen repülni, vagy ezt a tulajdonságot gyors kanyarodáskor is kihasználhatja. Kis méretének és nagy manőverezhetőségének köszönhetően a modell nagyon kis térben is képes repülni.

A készlet tartalmaz egy opcionálisan használható első lábat kerekekkel, amely lehetővé teszi a sima felületen való felszállást és leszállást. Az Ultrix hihetetlen teljesítménnyel rendelkezik a felfüggesztéshez és a gyors emelkedéshez, így függőlegesen indul a helyéről, és a kiváló elektronikának köszönhetően, amely AS3X (3-tengelyes giroszkóp) és SAFE (repülési burkolat védelem) funkciókkal rendelkezik, a modell repüléséhez nem szükséges túl tapasztalt pilótának lennie. A modell gyárilag teljesen összeszerelt, így az Ultrix néhány percen belül repülésre kész lehet a doboz kinyitása után!

TÖBB LEHETŐSÉG ÉS SZÓRAKOZÁS

Az Ultrix™ 600mm rendkívül univerzális delta szárny, olyan képességekkel, amelyeket a megjelenése alapján soha nem várna. Valós időben telemetriai adatokat is szolgáltathat - beleértve az akkumulátor feszültségét, áramot és egyebeket - a kompatibilis Spektrum adók segítségével. Opcionálisan telepíthető opcionális (külön kapható) E-flite LED világítási készlet a jobb láthatóság érdekében nappali fényben, de főleg szürkületben vagy éjszaka való repüléshez!

Ultrix 600 jellemzői
  • Innovatív és egyedi konstrukció sportos, akrobatikus és 3D repüléshez
  • Két erőteljes kefe nélküli motor
  • LiPol akkumulátor 11.1 V 800-tól 950 mAh-ig
  • Telemetriai adatokat szolgáltat a kompatibilis adóknak, beleértve az akkumulátor feszültségét
  • Spektrum vezérlőegység
  • Két Spektrum elevon lineáris szervó
  • Motorfordulatok irányítása a kormánykar segítségével a vízszintes fordulók lehetőségéért
  • Kis kivitel lehetővé teszi a kisebb helyeken való repülést
  • Extrém tartós, könnyű EPP törzs
  • Csúcsminőségű DSMX® Spektrum™ 2,4 GHz technológia
  • Könnyű repülés az opcionális SAFE® Select funkcióval
  • Páratlan stabilitás az AS3X® technológiának köszönhetően
  • Opcionális LED világítási készlet (külön kapható - cikk szám: EFL02205)
  • A modell teljesen repülésre kész, csak akkumulátort kell hozzáadni és párosítani az adóval
Bind-N-Fly® - előny

Van Spektrum RC adója? A Bind-N-Fly (BNF) készleteknek köszönhetően az Ön repülési útja teljesen nyitott. Csak válassza ki a megfelelő modellt, párosítsa a kompatibilis Spektrum adójával, és adja hozzá az akkumulátort. A modellek telepített meghajtóval, szervókkal és Spektrum 2,4 GHz vevővel vannak felszerelve, így csak a végső összeszerelést kell befejeznie, és mehet repülni!

Exkluzív technológia

Az RC Ultrix modell exkluzív Spektrum AS3X® és SAFE® Select technológiákkal van felszerelve. Az elektronikus 3-tengelyes stabilizálás AS3X a háttérben működik, hogy kiküszöbölje a szél és a turbulenciák hatásait, és biztosítsa a nyugodt repülést. Az opcionálisan használható SAFE Select funkcióval a modell nem hozható extrém repülési helyzetekbe, és a vezérlőkarok középre állításakor a modell automatikusan vízszintes repülésbe áll. Ezt a funkciót egyszerű kapcsolóval lehet be- és kikapcsolni.

Telemetriai lehetőség

Az Ultrix egy vezérlőegységgel van felszerelve, amely két szabályozót és Spektrum vevőt tartalmaz, amely valós időben szolgáltatja az akkumulátor feszültségét és egyéb telemetriai adatokat a kompatibilis Spektrum adókhoz (beleértve a DX6e és 8e, DX6 G2 / G3, DX8 G2, DX9, NX6, 8 és 10, iX12, iX20 és mások) repülés közben.

Egyedi konstrukció

A RC önálló szárnyú Ultrix modell egyedi és innovatív konstrukciója lehetővé teszi a sima sportrepülést, alapvető akrobáciát és akár agresszív 3D repülést - mindezt kis térben és egyetlen repülés alatt!

Két kefe nélküli motor

A két kefe nélküli motor kiváló teljesítmény-súly arányt kínál, és lehetővé teszi a modell felfüggesztését és emelkedését. A motorok fordulatszámának változtatása lehetővé teszi a fejlett akrobatikus manőverek végrehajtását, beleértve a felfüggesztést, lenyűgöző vízszintes fordulókat és egyebeket.

Magas teljesítmény

A telepített vezérlőegység két kefe nélküli szabályozót tartalmaz, amelyek a javasolt LiPo akkumulátorral 11.1 V 800 – 950 mAh IC2® csatlakozóval (vagy redukciós csatlakozóval) működnek.

EPP anyag tartóssága

A delta típusú szárny könnyű, de rendkívül tartós EPP-ből készült, így az Ultrix az egyik legellenállóbb repülőgép a Horizon hobby kínálatában.

Készre szerelt modell

Az RC Ultrix repülőgép néhány percen belül repülésre kész a doboz kinyitása után. A csúcsminőségű Spektrum™ 2,4GHz technológiával van felszerelve, amely párosítható a Spektrum DSMX® / DSM2® adójával, így nagyon hamar repülhet a kibontás után. Készítse elő az akkumulátorát, állítsa be az adóját és párosítsa.

Futómű kerekek

Ha lehetősége van a sima felületen való felszállásra és leszállásra, használhatja a kerekekkel ellátott fix első lábat, valamint a szárny hátsó élén található fix kerekeket, és a földről indulhat és leszállhat. Az első láb nem irányítható.

Opcionális világítás

Telepítse az opcionális LED világítási készletet a jobb láthatóság érdekében nappali fényben és a szürkületben vagy akár éjszaka való repüléshez. Az LED világítás a 6. csatornán keresztül kapcsolható be és ki.

A vevő elektronika elektronikus 3-tengelyes stabilizálással AS3X van felszerelve, amely a legmagasabb szintű stabilizáló repülési korrekciókat kínálja. Ez egy olyan technológia, amely lehetővé teszi, hogy a modellt egyenesen vezesse az égen, mint egy zsinóron. A mikroprocesszor a 3-tengelyes giroszkópból származó információk alapján folyamatosan fenntartja a repülőgép helyzetét a szárnyak és a kormányok (magassági és irányító) azonos pozíciójában, amíg a vezérlőn nem ad parancsot a modell helyzetének megváltoztatására.

Ha nem túl tapasztalt pilóta, vagy szeretné biztosítani a nagyobb biztonságot, vagy először biztonságosan megismerkedni a modellel repülés közben, aktiválhatja az opcionális SAFE Select technológiát, amely integrálva van a vevőben. Nincs szükség programozásra, egyszerűen csak párosítsa a vevőt SAFE-vel vagy anélkül, és ha a SAFE-t választja, állítsa be a kapcsolót az útmutató szerint, amellyel a funkciót ki- és be lehet kapcsolni. A SAFE funkció biztosítja a repülési burkolatot azáltal, hogy korlátozza a dőlésszög és a fordulás szélsőséges repülési határait. Az elektronikus stabilitás is aktív, amikor a vezérlőkarokat a középre állítja, a modell automatikusan vízszintes repülésbe áll.

Ezek a funkciók segítenek a kezdőknek, különösen az orientáció elvesztésekor, amikor a tanuló pánikba esik, és nem tudja, melyik irányba kellene elmozdítania a kormányt. Előfordul, hogy éppen ellenkezőleg, még a kanyarba is elmozdítja a kormányt, ami végzetes balesethez vezet. Ezt a helyzetet a SAFE funkció kezeli, mivel a tanuló tudja, hogy elég csak elengednie a vezérlőt, és a modell automatikusan helyreáll! Ezután problémamentesen átveheti az irányítást, és folytathatja a repülést. Ez a helyzet hozzájárul a pilóta nyugalmához és a repülési készségek gyorsabb fejlődéséhez.

A csomag tartalma:

A csomagban egy készre szerelt RC önálló szárnyú E-flite Ultrix 0,6m modell található, telepített alkatrészekkel: 2 db Spektrum kefe nélküli motor 1206 3900 ford./V, Spektrum vezérlőegység, 2 db Spektrum H2040LW 2.9g szervó. Továbbá egy első láb kerekekkel, útmutató cseh nyelven és eredeti kézikönyv angol, német, francia, olasz nyelven.

Ajánlott kiegészítők:

A működéshez szüksége van egy Spektrum 5+ csatornás Spektrum™ DSMX®/DSM2® adóra, egy LiPol 800mAh 3S akkumulátorra IC2 csatlakozóval (Spektrum Smart G2 LiPo 11.1V 850mAh 30C IC2) és a megfelelő LiPol töltőre.

Ajánlott Spektrum adók

A BNF verziójú modell párosításához ajánljuk a modern programozható SPEKTRUM adókat:

  • 6-csatornás DX Spektrum DX6e DSMX adó telemetriával, 250 modell memóriával.
  • 14-csatornás NX+ Spektrum NX7e+ DSMX adó a legújabb trendekkel, Smart Technology kompatibilitással.
  • 14-csatornás NX+ Spektrum NX7e+ DSMX Black Edition adó a legújabb trendekkel, Smart Technology kompatibilitással.
  • 20-csatornás NX+ Spektrum NX8+ DSMX adó a legújabb trendekkel, Smart Technology kompatibilitással, USB porttal és WiFi csatlakozási lehetőséggel.
  • 20-csatornás NX+ Spektrum NX10+ DSMX adó a legújabb trendekkel, Smart Technology kompatibilitással, USB porttal és WiFi csatlakozási lehetőséggel.
Ajánlott töltők hagyományos LiPol és Smart akkumulátorokhoz

Ha úgy dönt, hogy az RC repülőgépek vagy helikopterek használatakor modern Smart LiPo akkumulátorokat használ, vagy más gyártók akkumulátorait tölti, akkor ajánljuk ezeket a töltőket:

  • Spektrum S155 hálózati töltő egy kimenettel 1x 55W.
  • Spektrum S1100 hálózati töltő egy kimenettel 1x 100W.
  • Spektrum S2100 hálózati töltő egy kimenettel 2x 100W.
  • Spektrum S2200 hálózati töltő két kimenettel 2x 200W.
Felszerelés a normál működéshez

A repülő RC modellek normál működéséhez megfelelő ragasztókra, szerszámkészletre és LiPol akkumulátorok tárolására alkalmas tárolóra van szüksége. A kínálatunkból ajánljuk a kiváló minőségű imbuszkulcs készletet 1.5/2.0/2.5/3.0mm és a Modelcraft keresztfejű csavarhúzókat (6 db-os készlet). Az összeszereléshez jól jöhet a Modelcraft mini fogó tokban (készlet) és a Modelcraft vágó kés A6-os vágólappal.

A repülőmodellek gyors javításához ajánljuk a gyorsan kötő 4 perces Epoxy ragasztót. A kínálatunkból ajánljuk a Speed Epoxy 4 perc 71g-t.

Akkumulátor védőtokok

A védőtokok célja a szállítással és az akkumulátorok töltésével kapcsolatos kockázatok csökkentése. A LiPo akkumulátorok, miközben kis méretűek és alacsony súlyúak, képesek magas kisütési áramokra és nagy kapacitásra. A LiPo akkumulátor különösen érzékeny a mechanikai sérülésekre, ezért alaposan védeni kell.

Termék leírása

Jellemzők:

RC repülőmodell E-flite Ultrix 0,6 m szárnyfesztávolsággal a kisebb Ultrix modell nagyobb verziója. Egyedi repülési képességekkel rendelkezik, sportrepülésre, alapvető és akár agresszív 3D akrobáciára is képes! Az EPP-ből készült új szárnykoncepció, két kefe nélküli motorral, nagyon alacsony súllyal és Spektrum elektronikával extrém repülési élményeket nyújt.

A repülés során biztosan nem fog unatkozni az Ultrix modellel, a delta szárny rugalmas, ütésálló EPP anyagból készült, a modell teljesen kész és készen áll a Spektrum adóval való párosításra. A csomag nem tartalmaz akkumulátort, a modellhez LiPol 3S 11.1V 800–850mAh akkumulátort kell beszerezni IC2 csatlakozóval. A modellt elevonokkal irányítják, mint a standard delta szárny, de ehhez motorirányítást is hozzáadnak. Ez a…

Paraméterek

Márka

Hasonló kategóriák

Erre a termékre még nem írtak véleményt.
E-Flite
További termékek a(z) E-Flite márkától További termékek a(z) E-Flite márkától
-2%
E-flite légcsavar (4): P-51D 1,5 m
10 500 Ft
10 680 Ft
(-2 %)
8 270 Ft ÁFA nélkül
+ 33 pontot
Utolsó 2 darab
(Önnél 15.06.)
-5%
E-flite T-28 Trojan 1.1m PNP
EFL08275.jpgEFL08250_01.jpgEFL08250_02.jpgEFL08250_03.jpgEFL08250_04.jpg
99 690 Ft
104 880 Ft
(-5 %)
78 500 Ft ÁFA nélkül
+ 321 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
6 770 Ft
5 330 Ft ÁFA nélkül
+ 21 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
-2%
E-flite kúp: Extra 300 1,3m
10 500 Ft
10 680 Ft
(-2 %)
8 270 Ft ÁFA nélkül
+ 33 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
-3%
E-flite kúp narancssárga: Carbon-Z Cub 2,0m
6 310 Ft
6 510 Ft
(-3 %)
4 970 Ft ÁFA nélkül
+ 20 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
-4%
E-flite összekötő rudak (6): Fa, Air Tractor
3 850 Ft
3 990 Ft
(-4 %)
3 030 Ft ÁFA nélkül
+ 12 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
-4%
E-flite motor terelőlemez: Apprentice S 15e
3 850 Ft
3 990 Ft
(-4 %)
3 030 Ft ÁFA nélkül
+ 12 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
4 740 Ft
3 730 Ft ÁFA nélkül
+ 15 pontot
Utolsó 2 darab
(Önnél 15.06.)
3 080 Ft
2 430 Ft ÁFA nélkül
+ 9 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
-3%
E-flite LiPo 3.7V 150mAh 25C JST-PH1.25
3 340 Ft
3 430 Ft
(-3 %)
2 630 Ft ÁFA nélkül
+ 10 pontot
Utolsó 2 darab
(Önnél 15.06.)
-2%
E-flite töltő LiPo 3.7V 500mA UMX USB
10 500 Ft
10 680 Ft
(-2 %)
8 270 Ft ÁFA nélkül
+ 33 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
3 510 Ft
2 760 Ft ÁFA nélkül
+ 11 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
25 910 Ft
20 400 Ft ÁFA nélkül
+ 83 pontot
Utolsó 2 darab
(Önnél 15.06.)
-3%
E-flite propeller 130x70mm toló, dönthető: Delta Ray One 0,5m
4 190 Ft
4 340 Ft
(-3 %)
3 300 Ft ÁFA nélkül
+ 13 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
15 410 Ft
12 130 Ft ÁFA nélkül
+ 49 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
2 120 Ft
1 670 Ft ÁFA nélkül
+ 6 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
1 740 Ft
1 370 Ft ÁFA nélkül
+ 5 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
-4%
E-flite UMX propeller tartó
3 850 Ft
3 990 Ft
(-4 %)
3 030 Ft ÁFA nélkül
+ 12 pontot
Utolsó darab a raktáron
(Önnél 15.06.)
-3%
E-flite propeller 3 lapátos 120x70mm
4 740 Ft
4 900 Ft
(-3 %)
3 730 Ft ÁFA nélkül
+ 15 pontot
Utolsó 3 darab
(Önnél 15.06.)
-83%
Beechcraft Staggerwing 480 - makett kiegészítők
430 Ft
2 560 Ft
(-83 %)
340 Ft ÁFA nélkül
+ 1 pont
Utolsó 2 darab
(Önnél 15.06.)
  • Széles választék minden korosztály számára

    Babaektől és totyogóktól a tinédzserekig és felnőtt gyűjtőkig. Játékok, építőjátékok, társasjátékok, kreatív készletek, valamint babakocsik és a legkisebbek szükségletei egy helyen.

  • Jutalmak a mi hűségprogramunkban, a RajClubban

    A hűséget értékeljük és a vásárlásai alapján jutalmazzuk.

  • Gyors szállítás a raktárból

    A legtöbb termék raktáron van, és azonnal kiszállítjuk. Kézbesítés a megadott címre vagy az Ön által választott átvételi pontra.

  • Elérhetőség bárhol, ahol tartózkodik

    A termékek kényelmesen elérhetők az Ön közelében lévő átvételi pontokra is.