Motorizált Naprendszer 2 az 1-ben (7255)
A 2 az 1-es asztali űrmodell lehetővé teszi a bolygórendszerünk összeállítását, vagy a Föld és a Hold helyzetének imitálását.
Ez egy ötletes építőkészlet, amelynek segítségével egy hűséges naprendszer-modellt kapunk forgó bolygókkal és világító nappal. A rendszer motorral működik, és minden bolygó a valóságnak megfelelő sebességgel kering a Nap körül.
A rendszer átmérője kb. 50-60 cm, magassága kb. 30 cm.
A második lehetőség csak a Föld és a Hold rendszerének összeállítása, ahol megfigyelheti e testek kölcsönhatását. A mellékelt lámpa segítségével szimulálhatja a holdfázisokat, vagy megfigyelheti a földgömb árnyékos helyeit.
Napközben gyönyörű dekoráció a szobában és tanulási segédeszköz, éjszaka pedig a világító Nappal éjjeli fényként működhet. Aktiválás után a fény 35 perc múlva automatikusan kikapcsol.
Nagyon lenyűgöző kiegészítője minden fiú vagy lány szobájának, akik szeretik az űrt és mindent, ami körülötte van!
A csomag tartalmaz egy eredeti képes útmutatót szlovák fordítással és érdekes információkkal a naprendszerünkről. Működéséhez elemek szükségesek, amelyek nem tartozékok. Elemek: 5x AAA (1,5V)
Ajánlott életkor: 8+

Iratkozzon fel a hírlevélre